Twinpigs w Żorach

Jak myślicie, fajnie było na dzikim zachodzie? Postanowiłam to sprawdzić. Udałam się więc do Twinpigs Park w Żorach. Park ten jest tak duży, że został podzielony na pięć różnych stref. Wśród nich znajdują się: Dziki Zachód, Indiański Las Przygód, Meksyk, Las Vegas oraz Hawaje. Twinpigs Park jest idealnym miejsce dla osób, które lubią zwiedzać, ale także dla takich, które lubią poszaleć. Na głównej ulicy znajduje się restauracja i hotel, z którego bezpośrednio można wejść do parku. Na ulicy iście z Dzikiego Zachodu znajdziemy biuro szeryfa, pocztę, saloon, strzelnica i sklepiki z pamiątkami.

Gdy skręcimy w boczną uliczkę zobaczymy koło młyńskie a także miejsce z symulatorami gier. Obok znajdują się takie atrakcje jak beczułki, karuzela, family coaster czy wahadło. Dalej dochodzimy do kolejnej strefy czyli do Las Vegas, w której zobaczymy ogromny kanion z wodospadem, pod którym można przejść. Za wodospadem znajdziemy kilka mniejszych karuzeli.

Na terenie partu znajduje się kilka sal kinowych, w których wyświetlane są krótkie filmy z różnymi efektami zaczynając od 3D na 5D kończąc. Naprawdę można było się przestraszyć. Zwiedziłam wioskę indiańską w Lesie Przygód, Park Doświadczeń i Zwierzyniec, w którym karmiłam daniele i kozy.

Nieopodal znajduje się miejsce, w którym odbywa się pokaz pod tytułem „Napad na pociąg”. Nie będę wam opisywać tego przedstawienia ale zapraszam do obejrzenia mojego filmu, w  którym znajdziecie fragmenty tej inscenizacji oraz kolejnej pt. „Napad na bank” LINK DO FILMU. Nie omieszkam wspomnieć o tym, że udało mi się zrobić kilka zdjęć z aktorami.

Kiedy sezon w parkach na świeżym powietrzu się kończy warto zajrzeć do miejsc zamkniętych gdzie można poszaleć….

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *