Leniówka nad Jeziorem Mucharskim

W pełni mamy lato i trwają ukochane wakacje. A jak lato, to dla mnie musi być woda, pod każdą postacią. Dlatego skorzystałam z zaproszenia właścicieli i odwiedziłam Przystań Leniówka nad Jeziorem Mucharskim.
Mimo tego, że ludzi było naprawę dużo, to udało nam się znaleźć miejsce na piaszczystej plaży, pod parasolem i to na wygodnych leżaczkach:). Można też zabrać własny kocyk i rozłożyć go w dowolnym miejscu na trawie.
Przystań Leniówka w swojej ofercie ma kajaki i trzy rodzaje rowerków wodnych, które można wypożyczyć na godzinkę bądź na cały dzień. My również skorzystaliśmy z tej możliwości i połączyliśmy sport z podziwianiem Jeziora Mucharskiego z samego jego środka:) Szczerze polecam to miejsce, bo oprócz wypożyczalni sprzętu wodnego i leżaków znajdziemy tu dużą piaszczystą plażę, budki z fast foodami i lodami. A dla osób, które przyjechały samochodem są przygotowanie duże parkingi.
Bardzo dziękuję za zaproszenie do Leniówki – na pewno odwiedzę Was jeszcze w tym roku:?)

3 komentarze

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na poruszany przez siebie temat, ale zazwyczaj tak nie jest. Stąd też moje zaskoczenie. Jestem pod wrażeniem. Będę polecał to miejsce i częściej odwiedzał, by zobaczyć nowe posty.

  2. Bardzo dobre. W trakcie poszukiwania w sieci potrzebnych informacji znalazłam ten artykuł. Wielu autorom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę ,by się wypowiadać na opisywany temat, ale tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Jestem pod wrażeniem. Koniecznie będę polecał to miejsce i regularnie wpadał, aby zobaczyć nowe artykuły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *