Zoltar Park w Krakowie

Dzisiejszy wpis jest dla osób, które cenią sobie zagadki, labirynty, strzelanki, czy też Escape roomy. Pojechałam wiec do Zoltar Park w Krakowie. Zoltar Park kryje w sobie mnóstwo tajemnic i zagadek. Mi udało się skorzystać z dwóch atrakcji. Jedną z nich jest labirynt luster, a drugą laserowa strzelnica. Labirynt to miejsce, gdzie każda ściana pokryta jest lustrami. Zabawa polega na tym, że wchodzi się jedną stroną, idzie korytarzami pełnymi ślepych uliczek i zaułków szukając drogi do wyjścia, która jest po drugiej stronie. Utrudnieniem jest to, że wszystkie ściany wyglądają niemal identycznie.

Druga atrakcja w Zoltar Park w Krakowie, na której byłam to strzelnica laserowa. Weszłam do specjalnego pomieszczenia, dostałam broń wyposażoną w czujniki laserowe i przystąpiłam do strzelania a celem była wirtualna tarcza. Broń jest dość ciężka, zbliżona do policyjnej, ale całkowicie bezpieczna, dlatego mogą z niej korzystać nawet dzieci.

W lokalu dostępne są też inne atrakcje, między innymi automaty, laser tagi, escape room, czy też możliwość zorganizowania tematycznych urodzin. W Zoltar Parku jest możliwość zakupienia gadżetów z tego miejsca. Dziękuję za zaproszenia i bilety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *