Ukryta Kraina

Zaczarowany świat, który można przemierzać z różdżką w ręku? Jedno machnięcie, odpowiednie zaklęcie i dzieją się niesamowite rzeczy. Taka właśnie jest Ukryta Kraina w Kołobrzegu, do której chcę Was dziś zabrać.

Różdżka inna niż u Harrego Pottera

Już po wejściu pierwsze zaskoczenie. Po załatwieniu formalności otrzymałam kolorową wstążkę z moim imieniem i różdżkę. Niestety różdżkę nie na własność, a jedynie na czas przebywania w Ukrytej Krainie. Teraz czas na naukę czarowania: umiejętne machnięcie i wypowiedzenie magicznego zaklęcia: „Hokus pokus, Abra kadabra”. Jako fanka Harego Pottera znam wiele zaklęć, ale niestety inne nie działały. Może dlatego, że różdżka była inna, a jak wiadomo każdy czarodziej ma swoją. Po tej szybkiej lekcji zeszłam schodami w dół i znalazłam się w Ukrytej Krainie.

Ukryte drzwi, niezwykłe zwierzęta czyli magiczny świat

Ukryta Kraina to świat, w którym poruszamy się za pomocą magicznej różdżki. Sprawiamy, że otwierają się drzwi do kolejnych pomieszczeń, w których znajdują się niezwykłe postacie. Tak, postacie to dobre określenie, ponieważ czasami są to magiczne zwierzęta, a czasem nawet te prawdziwe. W innym pomieszczeniu spotkamy postacie całkowicie bajkowe takie jak czarownice, czy krasnale. Miałam okazję gościć u olbrzyma. Dobrze, że go nie zastałam, bo nie jestem przekonana czy z niego przyjazny olbrzym.

Wszystko po to aby znaleźć się w Komnacie Czarodziejów

Pokonując kolejne przeszkody w poszczególnych pokojach, czarując i odkrywając karty Ukrytej Krainy, podążamy do Komnaty Czarodziejów. Tak naprawdę cała przebyta droga była po to, aby dotrzeć właśnie do tego miejsca i móc zawiesić wstążkę ze swoim imieniem.

Ukryta Kraina to niezwykłe miejsce w samym sercu Kołobrzegu, gdzie można poczuć namiastkę magicznego świata, w którym chciałoby się znaleźć każde dziecko. Jeśli chcielibyście zaczerpnąć więcej informacji o Ukrytej Krainie, to zapraszam do odwiedzenia strony internetowej:

https://ukrytakraina.pl/

A właścicielom dziękuję za zaproszenie😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *