Sposób na weekendową nudę.

Czy wy też tak macie, że w weekendy nie wiecie co zrobić z nadmiarem wolnego czasu? Ja właśnie tak mam. Więc wpadłam na pomysł, że mogę na swoim blogu pokazać w jaki ciekawy sposób można aktywnie spędzić wolny czas.

WROTKOLANDIA


Łapcie za wrotki i jedziemy do Gliwic! We wrotkolandii na bank znajdzie się miejsce do nauki jazdy, a jeżeli nie macie swoich wrotek to się nie przejmujcie, przy kasie jest możliwość ich wypożyczenia. A potem przy głośnej muzyce, można spróbować swoich sił na parkiecie. A jeśli się wam spodoba, to można zorganizować tam urodziny.GOjump – Park Trampolin


Energia was rozpiera tak, że aż chce się wam skakać? No to najwyższy czas pojechać do GOjumpingu w Bielsku Białej. Jest tam mnóstwo trampolin małych, dużych i podłużnych oraz takich z koszem do koszykówki. Można też znaleźć basen z kwadratowymi piankami – nie do jedzenia:-) i worek do boksowania nad basenem. Już po godzinie takiego intensywnego szaleństwa każde dziecko czy też dorosły na pewno wyładuje nadmiar energii.PARK ROZRYWKI FANTAZJA


Fantazja to niezwykle wielki park rozrywki w Andrychowie. Ma on aż cztery piętra, na które można się wspinać, zjeżdżać lub swobodnie się bawić. Zawiera on górę, na którą można się wdrapać po ściance wspinaczkowej i zjechać z jej szczytu. W Fantazji znajduje się dużo atrakcji, na których można się wyszaleć np. zjeżdżalnie, sznurki z nawleczonymi piłeczkami, przez które trzeba przejść, siatkę, po której wspina się do góry lub schodzi w dół i wiele innych. Bardzo spodobała mi się atrakcja rzadko spotykana w innych parkach rozrywki a mianowicie jazda na gokartach na przeznaczonym do tego specjalnym torze.

7 komentarzy

  1. Witaj Oliwki ?Co za zbieg okoliczności – właśnie wczoraj Twój kolega Maciek poznał Fantazje . Rzeczywiście super miejsce na pozbycie się nudy – mieliśmy moc wrażeń tym bardziej , że świętowaliśmy tam siódme urodziny naszego , małego sąsiada . My też polecamy to miejsce ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *