Cyrk Arena

Bardzo lubię sztuczki i numery cyrkowe wykonywane przez artystów. Jak tylko dowiedziałam się, że cyrk przyjechał do mojego miasta nie mogłam przegapić takiej okazji i musiałam obejrzeć przedstawienie.

Najpierw kilka słów o Cyrku. Cyrk Arena już 15 raz wyjechał w Polskę z klasycznym programem i przedstawia swoje widowisko jeżdżąc od miasta do miasta. W blisko 2 godzinnym przedstawieniu pojawiają się jak fantastyczne numery, które prezentuje międzynarodowa grupa artystów. Najbardziej zapierające dech w piersiach okazały się akrobacje na linach, na dużej wysokości a najśmieszniejsze, jak się pewno domyślacie, były wyczyny klauna.

Oczywiście różnych występów było znacznie więcej: popisy na wrotkach, skoki na trampolinie i wiele, wiele więcej.

W przerwie, można było wyjść na zewnątrz namiotu i skorzystać z różnych atrakcji, które były udostępnione dla widzów.

Znalazło się również coś dla smakoszy: wata cukrowa czy popcorn stanowiły świetną przekąskę w przerwie i w trakcie trwania przedstawienia. Kto chciał mógł zaopatrzyć się w pamiątki, na przykład miecze świetlne, balony czy też inne gadżety.

Jak pewno już zauważyliście, że na moim blogu pojawiły się nowe, fajne funkcje. Naciskając na jeden z poniższych przycisków, możecie udostępnić moje wpisy w swoich mediach społecznościowych, lub wysłać link pocztą. Proszę korzystajcie z tych funkcji i udostępniajcie wpisy. Pozdrawiam i całuje gorąco. ?

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *