Lodowisko w Osieku

W tym roku postanowiłam, że nauczę się jeździć na łyżwach… Jako miejsce do nauki wybrałam lodowisko na terenie „Molo Resort” w Osieku. Nie wiem czy pamiętacie, ale miałam już okazję tam zawitać w wakacje i skorzystać z basenu i atrakcji wodnych.

Na miejscu jest duże i przestronne lodowisko z możliwością wypożyczenia łyżew oraz kasku. Warto dodać, że kask jest wymagany i obowiązkowy dla każdego dziecka do lat 12. Jeśli ktoś ma taką potrzebę może skorzystać z możliwości ostrzenia łyżew.

Dla takich amatorów jak ja, przygotowane są pingwinki czy też niedźwiadki różnej wysokości, które ułatwiają naukę jazdy na łyżwach i stanowią bezpieczną podporę.

Bilet obejmuje 50 min jazdy z przyjemną muzyką w tle. Gdyby ktoś zmarzł, to na obszarze lodowiska lub w pobliskiej, hotelowej restauracji może zakupić gorąca czekoladę, herbatę czy też kawę.

Ja już kilka razy odwiedziłam to lodowisko, gdyż jest to fajny pomysł na spędzenie czasu w weekend, czy też w ferie. Nie wiem czy opanuję jazdę do perfekcji, ale na pewno jeszcze tu przyjadę. ?

Bardzo dziękuję właścicielom Molo Osiek za zaproszenia i bilety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *