House of Attractions

House of Attractions znajduje się w Krakowie na ulicy Grodzkiej i mieści się w trzech lokalizacjach. Dziś zapraszam was do jednej z nich, która znajduje się na ulicy Grodzkiej 14. Pozostałe miejsca opisze wam w kolejnych moich wpisach.

Spis treści
Labirynt Luster
Kolejka górska w 3D w House of Attractions
Pokój nieskończoności

Labirynt Luster

Przed wejściem należy założyć rękawiczki aby nie zostawić odcisków swoich palców na lustrach znajdujących się w środku. Trzeba również odłożyć wszystkie torebki i plecaki do specjalnej skrytki a później już tylko się bawić.
Celem naszej gry jest przejście przez labirynt, którego każda ściana jest lustrem. A dodatkowo można zrobić sobie wyzwanie by ,,zebrać” numerki i ułożyć z nich kod (mi się niestety nie udało). Zbieranie numerków polega na tym, że na górze luster przy suficie znajdują się numerki, które trzeba odszukać. Na szczęście nie mamy limitu czasowego w tej grze, co umożliwia lepszą zabawę.

Spis Treści

Kolejka górska w 3D w House of Attractions

Następną aktywnością jest możliwość przejazdu kolejką górską w 3D. Przed „jazdą” należy założyć specjalną folię na buty. Następnie wejść na kładkę, gdzie pracownik zakłada nam okulary oraz uruchamia grę. Podczas ,,zjazdu” kolejką kładka lekko się trzęsie tak, żebyśmy poczuli się jak w prawdziwym parku rozrywki. Trochę mi to przypominało film 3D.

Spis Treści

Pokój nieskończoności

W tym miejscu również musiałam założyć specjalną folię na buty. Jest to jednak miejsce, które chyba najbardziej przypadło mi do gustu. To pomieszczenie, które jest całe w lustrach. Podłoga jest z luster, sufit, ściany oraz drzwi. Między lustrami znajdują się również LEDY, które nadają miejscu bardzo przyjemny klimat. Na środku pokoju znajduje się pudełko, które od środka jest również obklejone lustrami. Jest w nim mnóstwo monet, daje to piękny efekt nieskończoności.

Spis Treści

House of Attractions to świetne miejsce, w którym poznajemy różne sposoby iluzji i gry światła. Już niedługo opisze wam kolejne ciekawe atrakcje związane z tym miejscem.

Spis Treści

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *