Polana Pingwina

Gdy za oknem słychać już śpiew ptaków, a dni stają się coraz cieplejsze, postanowiłam skorzystać z kończącej się zimy i śniegu. W tym celu udałam się na Polanę Pingwina pojeździć na sankach.

Na Polanie Pingwina można wypożyczyć narty i różne sanki – od takich tradycyjnych drewnianych po plastikowe narto-sanki wyposażone w kierownicę i hamulec. Warto dodać, że gdyby nie ta kierownica moja jazda mogłaby się zakończyć za wcześnie ? Po wybraniu odpowiednich sanek i skorzystaniu ze specjalnego wyciągu mogłam zjeżdżać z górki, testować sprzęt i cieszyć się resztkami śniegu.

Polana Pingwina to miejsce położone w rejonie Czarnego Gronia, wśród drzew z niesamowitą panoramą rozpościerającą się dookoła. Tak, że oprócz pięknych widoków można tam aktywnie spędzić popołudnie. A spożytkowaną na stoku energie uzupełnić w pobliskiej kawiarni lub oberży rozkoszując się gorącą czekoladą lub pizzą.

Polana Pingwina na Czarnym Groniu to świetne miejsce na relaks na świeżym powietrzu i złapanie ostatniego oddechu kończącej się zimy.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *