House of Attractions cd.

Dzisiaj przyszedł czas na drugie niezwykłe miejsce w ramach House of Attractions. Opisane poniżej atrakcje znajdują się w Krakowie, na ulicy Grodzkiej 2. Są tam nie 3, nie 4, a 5 atrakcji. Zapraszam na kolejną podróż do niezwykłej krainy iluzji.

Spis Treści

Dom do góry nogami

Gra w goglach

Taśmowy labirynt

Labirynt laserów

7D Cinema House of Attractions

Dom do góry nogami

Jedną z atrakcji jest dom do góry nogami. Mimo, że jest to bardzo popularna atrakcja, to ja nadal chętnie ją zwiedzam. W naszym domku mamy salon połączony z kuchnią oraz łazienkę. Chcielibyście mieszkać w tak postawionym domu? Zobaczcie jak to wygląda na filmie.

Spis treści

Gra w goglach

W tę grę odważyłam się zagrać, ponieważ zaciekawiła mnie tematyka. Po założeniu okularów VR przeniosłam się do innego świata. Fajne jest to, że wszystko jest bardzo realistyczne. Czułam się jakbym była częścią jakiejś gry komputerowej. Gra polegała na strzelaniu z łuku do przeciwników (rożne orki i smoki) starając się obronić swoją fortece. A dla młodszych dzieci, dla których gra byłaby zbyt brutalna, przygotowany był oddzielny pokoik, w którym mogły założyć google i przenieść się do innej rzeczywistości.

Spis treści

Taśmowy labirynt

Kolejna atrakcja w House of Attractions, to taśmowy labirynt. Jest to gra, która polega na tym, że wchodzi się do ciemnego pokoju, pełnego tasiemek zwisających z sufitu. Rozpoczyna się gra. Na ścianie zapalają się specjalne, kolorowe przyciski. Celem gry jest naciśnięcie jak najwięcej przycisków w ciągu określonego czasu. A jeśli wygrasz i będziesz najlepszy, to czeka nagroda – tytuł: „Mistrza taśmowego labiryntu”😊.

Spis treści

Labirynt laserów

To zabawa, w której należy klikać przyciski za punkty w sali pełnej laserów. Trudność polega na tym, że jeżeli „dotknie się” jakiegoś lasera to włącza się alarm i odejmowane są punkty. W tej grze liczy się spryt i giętkość. Niestety, ale muszę to powiedzieć… w tej grze poszło mi najgorzej. Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że to dlatego, iż musiałam robić dla was zdjęcia, żebyście zobaczyli jak to wygląda…😉

Spis treści

7D Cinema w House of Attractions

Na sam koniec dzisiejszego wpisu opisze kino w House of Attractions. To kino, w którym obejrzałm film ze specjalnymi efektami. W kinie siedzi się na specjalnych fotelach, które podczas seansu poruszają się w górę na dół i przechylają na boki. Zakłada się również okulary 3D i czeka na film. Oglądałam film, na którym pewien Chińczyk jechał na rowerze po Murze Chińskim. Wszystkie efekty, które oglądałam na ekranie wzmacniane były przez ruszające się fotele, a gdyby tego było mało to w twarz wiał mi wiatr a nawet zostałam opryskana wodą. Prawdziwa jazda na rowerze😊.

Spis treści

Tyle na dziś atrakcji z House of Attractions. Jeżeli ktoś nie widział poprzedniego wpisu, to poniżej wstawiam link, a już nie długo opisze kolejną atrakcję tego miejsca.

Spis treści

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *