Green Garden

Po ostatnich dwóch, intensywnych tygodniach, potrzebowałam chwili spokoju i wytchnienia. Postanowiłam trochę odpocząć spacerując wśród zieleni. Miejscem idealnym okazała się restauracja/pizzeria Green Garden wraz ze swoim zielonym ogrodem.

W tym zacisznym miejscu można pospacerować licznymi alejkami, wokół uroczych, białych altanek bądź namiotów, mijając piękne krzewy i kwiaty, które dodają temu miejscu miły akcent. Nie zabrakło też ławeczek, fontann czy nawet ozdobnej studni.

W Green Garden znajduje się duży plac zabaw z małpim gajem, piaskownicą i huśtawkami, w którym mogą wyszaleć się dzieci pod okiem dorosłych w otoczeniu natury.

W sezonie letnim jest możliwość grillowania w wyznaczonym do tego miejscu i zajadania się pysznościami w altanach stylizowanych na górskie chaty. Świetne, klimatyczne miejsce, w którym można zorganizować wspaniałą  zabawę.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku jest możliwość zagrania w siatkówkę, badmintona czy pobawić się w berka.

Po intensywnie spędzonym czasie można usiąść, napić się soczku i zjeść pizzę. Pizza naprawdę była pyszna możecie mi wierzyć na słowo ?

5 komentarzy

  1. Droga Oliwko ? My też znamy to miejsce – można tam fajnie odpocząć na świeżym powietrzu , zjeść dobra pizzę ( i nie tylko ) , a dzieci mogą pobawić się w dobrze zagospodarowanym kąciku ogrodowym . Również polecamy wszystkim to miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *