Molo Osiek

Ciekawym  pomysłem na lipcowe upały jest relaks nad wodą. Miejscem, które spełnia moje oczekiwania jest basen zewnętrzny na terenie kompleksu wypoczynkowego Molo Osiek. Oprócz hotelu, w którym można zatrzymać się na dłuższy wypoczynek, znajduje się też jezioro, po którym można pływać rowerkami wodnymi, a w głąb prowadzi molo z punktem widokowym na końcu.

Mnie zdecydowanie najbardziej interesował basen zewnętrzny, w którym mogłam się schłodzić. Do wyboru pływających są wydzielone baseny o różnej głębokości, od brodzika dla maluszków, po ten naprawdę głęboki. Nie zabrakło wysokiej zjeżdżalni, po której zjeżdżało się wprost do wody. Odpocząć można  na własnym ręczniku, bądź na wypożyczonych leżakach, pod słomianym parasolem w stylu hawajskim.

Po całym dniu szaleństw można skusić się na smaczny posiłek w restauracji na terenie kompleksu, bądź na lody czy też zimny napój.

Bardzo dziękuję właścicielom kompleksu za zaproszenie. Mam nadzieję, że będę miała okazję spędzić choć jedną noc w tym pięknym hotelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *