Zatorland

Na moim blogu pojawił się już wpis z Dinolandi. Ci, którzy go czytali zapewne pamiętają, że jest to miejsce związane z dinozaurami.

Dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym takim miejscem, które warto odwiedzić jeżeli interesują was takie tematy. Mowa oczywiście o Zatorlandzie. Mnie on urzekł tak bardzo, że odwiedzam go praktycznie co roku i nigdy mi się tam nie nudzi.

Zatorland to największy Park Ruchomych Dinozaurów w Europie. Składa się z kilku stref o różnorodnej tematyce. Wśród nich wyróżniamy Park Owadów z miasteczkiem ruchu drogowego, Park Mitologii z możliwością rejsu statkiem wśród figur mitologicznych i wysłuchaniem o nich wykładu. W tym roku wzbogacony o strefę Akropolis. Oczywiście nie mogło też zabraknąć Lunaparku, czyli strefy rozrywki z wieloma różnymi karuzelami, takimi jak koło młyńskie, gąsienica czy też słoniki. Znajdziemy również małpi gaj, trampoliny, pontony czy tez kino 5d.

Zatorland to cudowne miejsce, w którym można miło spędzić czas na przygotowanych atrakcjach, bądź skorzystać ze spaceru wśród drzew i ruchomych figur prehistorycznych stworzeń.
Na terenie parku znajdują się także punkty gastronomiczne, w którym można odetchnąć i nabrać sił po aktywnej zabawie. Zatorland ofiaruje nam także możliwość zakupu pamiątek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *