Centuria Hotel & Natural SPA

Wybierając się na zwiedzanie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, warto zatrzymać się na parę dni, aby móc jak najwięcej zobaczyć.
W ostatnim czasie i ja postanowiłam zwiedzić te ciekawe tereny. Dzisiejszy wpis będzie trochę inny, bo nie będę opisywać ciekawych miejsc a hotel, w którym się zatrzymałam.
Centuria Hotel & Natural SPA – bo o nim mowa – jest pięknym, nowoczesnym hotelem usytuowanym w środku lasu, co daje możliwość odpoczynku na łonie natury z dala od hałasu. W ogrodzie hotelowym znajduje się duża altana, plac zabaw i trampolina. W upalne dni można skorzystać z basenu zewnętrznego, bądź poleżeć w cieniu na hamakach.

W pochmurne dni, czy też po całodniowym zwiedzaniu okolicy można odpocząć w ogrodzie na leżaku lub w czyściutkim, schludnym pokoju wyposażonym w tv i zestaw do parzenia kawy czy herbaty. Dla gości hotelowych dostępny jest również basen wewnętrzny z jacuzzi i sauną, oraz mała biblioteczka z książkami.

Dla najmłodszych też się coś znajdzie, a mianowicie pokój gier i zabaw. A nowy dzień zaczyna się od pysznego, urozmaiconego śniadania w formie szwedzkiego stołu.

Hotel Centuria jest odznaczony ***, ale jak dla mnie zasługuje na więcej🙂

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *