Hotel Park Inn by Radisson w Krakowie

Jeżeli planujecie kilkudniowy wypad do Krakowa i zastanawiacie się nad ciekawym noclegiem, z czystym sercem mogę polecić Hotel w Krakowie Park Inn by Radisson, w którym osobiście miałam możliwość się zatrzymać.

Jest to 4 **** hotel znajdujący się na ulicy Monte Cassino, w niedalekiej odległości od Rynku Głównego i Zamku Królewskiego. Komunikacja też jest dogodna, gdyż zaraz obok hotelu jest przystanek autobusowy i tramwajowy.

Hotel Park Inn by Radisson w Krakowie to nowoczesny hotel ze 152 ładnymi, czystymi, klimatyzowanymi pokojami. Każdy pokój ma własną łazienkę. W każdym pokoju czekają na gości woda mineralna i czekoladą powitalną.
W moim pokoju nie mogło zabraknąć tv i lodówki oraz sejfu.

Z racji tego, iż hotel jest pięciopiętrowy, działa winda uruchamiana na kartę otwierającą pokój, więc nikt z zewnątrz nie dostanie się do hotelu. Mój pokój znajdował się na najwyższym piętrze, więc miałam cudowny widok na Wawel. Z innych pokoi można podziwiać Koło Młyńskie i Balon.

Po przespanej nocy skorzystałam z przepysznego śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Ze względu na różnorodność potraw, każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Hotelowa winda
Strefa wypoczynku

Hotel Park Inn by Radisson to hotel warty polecenia🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *